logo

Прийом заявок

відкрито

email для подачі заявки

[email protected]

Почесні відвідувачі LMS це спільна програма Лондонського математичного товариства та Міжнародного центру математики в Україні. Вчені з визнаними досягненнями у своїх дисциплінах можуть відвідати Центр на довший період часу і зробити серію наукових або науково-популярних лекцій для української математичної спільноти та студентів.

Почесного відвідувача LMS буде приймати український вчений. Роллю українського господаря є зібрати зацікавлену аудиторію та головувати під час лекцій.

ICMU надає робочі місця та організовує проживання Почесних відвідувачів LMS та господарів. Ця програма працює у тимчасовому робочому просторі ICMU наданому нашими партнерами – Київською школою економіки (KSE). Адреса: вул. Миколи Шпака 3, 02000, Київ.

LMS компенсує витрати на подорож до Києва, тоді як ICMU може допомогти її організувати. Лондонське математичне товариство також виплачує Почесним відвідувачам денні видатки (per diem) у розмірі £50 протягом перших 10 днів і по £25 на день від 11 до 30 дня візиту.

Щоби стати Почесним відвідувачем LMS потрібно надіслати пропозицію курсу лекцій (або іншої корисної діяльності) англійською мовою та бажані дати для візиту у Центрі. Будь ласка запропонуйте українського господаря або попросіть ICMU його знайти.

Заявки розглядаються на постійній основі. Будь ласка вкажіть назву програми (LMS Distinguished Visiting Fellowship) у темі вашого листа.

Очікується, що відвідувачі у рамках цієї програми проведуть у ICMU період від одного тижня (5 робочих днів) до одного місяця. Господар має бути асоційованим з українською науковою інституцією і може провести в ICMU період від 5 до 10 днів. Деякі відхилення від цих правил є можливими. Господар також отримує per diem і компенсацію за подорож до Києва.


Ми рекомендуємо іноземним гостям приїжджати до Києва з міжнародною медичною страховкою. Якщо з якихось причин це неможливо, ICMU допоможе своїм відвідувачам оформити медичну страховку для іноземців в Україні. Дивіться записки про безпеку для відвідувачів Центру.

Коли будівля Центру буде готова прийняти дослідників, поряд із тематичними програмами буде також відкрито регулярний конкурс на довгострокові візитні стипендії для постдокторантів та вчених.
На світлині: Штефан Клаус з Математичного дослідницького інституту в Обервольфаху читає курс лекцій в ICMU у Києві у травні 2024 року.