logo

Прийом заявок на проведення зимової школи 2024/25

до 31 травня

Email для заявки

[email protected]

Центр надає підтримку в організації високоякісних наукових шкіл, які знайомлять студентів і аспірантів з активниими напрямками сучасних математичних досліджень. Це міжнародні школи, які відбуваються в Україні у безпечному середовищі та бажано — в оточенні природи. Школа може тривати один або два тижні у період літніх чи зимових канікул в українських університетах (січень і липень-серпень).

Організатори школи можуть подати свою заявку англійською мовою, яка повинна містити:

  • опис тематики та пропоновану назву школи

  • імена математиків, які погодилися викладати у школі

  • пропоновані дати, місце проведення та приблизна кількість учасників

  • приблизний бюджет із зазначенням очікуваного фінансового внеску від ICMU та опис інших можливих джерел фінансування

Участь у школі має бути безкоштовною. Бюджет має покривати проживання та харчування учасників, і бажано включати також фінансування подорожі для учасників із країн, що розвиваються, у тому числі з України.

Пропозиції будуть оцінені Науковою радою ICMU. Для відібраних пропозицій, ICMU забезпечить фінансування, нагляд за організацією та допоможе організаторам у підготовці заявок на отримання фінансування з інших джерел.

Зараз можна надсилати заявки на проведення зимової школи на початку 2025 року. Пропозицію приготовану згідно з рекомендаціями вище потрібно надіслати на [email protected] з назвою програми ICMU summer / winter schools у темі листа.

Інші програми

Всі програми