Про центр

Місією Центру є підтримка провідних досліджень у галузі математики з особливим акцентом на підготовку молодих вчених та розвиток математики в Україні.

Центр було засновано у 2022 році групою математиків українського походження з вірою, що наука та дослідження відіграватимуть ключову роль у відбудові України після війни.

До Наглядової ради входять вчені, видатні діячі науки та техніки, підприємці, громадські та політичні діячі. Місією Наглядової ради є сприяння розвитку математичної науки в Україні шляхом підтримки реалізації проєктів Центру та стратегічного планування його діяльності.

Наглядова рада зустрічається раз на рік щоби розглянути звіт про роботу Центру та обговорити його плани на майбутнє.

 • Image

  Жан-П'єр Бурґіньйон

  Голова Наглядової ради

  Почесний професор французького Institut des Hautes Études Scientifiques та директор цього iнституту в 1994-2013 роках, президент Математичного товариства Францiї у 1990-1992 роках та Європейського математичного товариства у 1995-1998 роках, президент Європейської наукової ради у 2014-2019 роках.

 • Image

  Ольга Будник & Фонд президента України з підтримки освіти, науки та спорту

  членcтво за посадою

  Фонд підтримує талановитих українців у сфері освіти, науки та спорту задля відновлення та реалізації людського потенціалу, посилення лідерських позицій України у світі. Ольга Будник є Радницею-уповноваженою Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

 • Image

  Йорґен Еллеґаард Андерсен

  Засновник та Голова Центру квантової математики і професор відділення математики і комп'ютерних наук (IMADA), Голова квантової математики у Датському інституті провідних досліджень при Університеті Південної Данії (SDU)