Фінансування

Центр є незалежним науковим закладом, який фінансується за рахунок благодійних внесків та грантів. Кожен, навіть маленький внесок на діяльність Центру підтримує математичну культуру та вільні, безкорисливі дослідження.

Наші донори

 • Proudly supported by XTX Markets

  Центр з гордістю підтримує алгоритмічна трейдингова компанія XTX Markets, наш донор-засновник та головний донор у 2024 році.

  XTX Markets виділила для створення Центру фонд у розмірі 1 мільйона євро, в рамках якого подвоює будь-які донати та внески або гарантії інших організацій.

 • Міністерство вищої освіти та досліджень Франції - MESR

  У 2023 році Уряд Франції виділив грант у розмірі 200 тисяч євро на розвиток наукової діяльності Міжнародного центру математики в Україні та обладнання його приміщень.

 • Індивідуальні донори

  Маленький внесок – теж допомога. Ми хочемо окремо відзначити осіб, які підтримують діяльність Центру. Ти можеш долучитися до них!

 • Лондоське математичне товариство виділило 100 тисяч фунтів для відвідувачів ICMU в рамках спільної програми LMS Distinguished Visiting Fellowship.

 • Nova Ukraine це американська некомерційна організація, що сприяє підвищенню обізнаності про Україну у світі, надає гуманітарну допомогу та працює для зміцнення громадянського суспільства в Україні.

Індивідуальні донори

Великі внески

Внески €100 – 1.000

Менші внески

Хочеш стати донором Центру?

Не зволікай! Нас можна підтримати і маленьким благодійним внеском. Україна давно чекала на свій незалежний інститут математичних досліджень, і ти можеш долучитися до його творення просто зараз.