logo

6-10 травня 2024

Тижневий курс лекцій Штефана Клауса присвячений вивченню топологічних просторів шляхом зіставлення їм алгебраїчних об'єктів. Запрошуємо студентів, аспірантів та вчених з попередніми знаннями загальної топології (поняття топологічного простору, неперервності, компактності) та основ диференціальної геометрії (гладкі многовиди та диференціальні форми).

Візит професора Клауса до Києва співорганізує Математичний дослідницький інститут у Обервольфаху.


Штефан Клаус є математиком відомим своїми викладацькими здібностями. Він навчався в Університеті Майнца, де захистив кандидатську дисертацію з топології в 1995 році. Протягом багатьох років він читав захоплюючі курси лекцій в університетах Майнца та Карлсруе. У 1998 році професор Клаус став постійним членом Математичного дослідницького інституту в Обервольфаху. Окрім допомоги в проведенні близько 50 воркшопів на актуальні математичні теми протягом року, він бере участь у ряді просвітницьких заходів, зокрема для місцевих жителів регіону Шварцвальд.

Зареєструватися

Реєстрація завершилася. Можна заповнити реєстраційну форму, щоби організатори могли тебе запросити, якщо буде достатньо місця.

Місце проведення

робочий простір ICMU


Київська школа економіки

вул. Миколи Шпака 3, Київ